KUK

KUK

Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci........
Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci........
KUK

KUK

Mier, slobodu a spravodlivosť, pre všetkých ľudí na tejto planéte!

Nová STUDENÁ VOJNA? PUTIN versus OBAMA... ...východ versus západ........

text (8).gif
"Nikto sa nerodí s nenávisťou k ľuďom s inou farbou pleti, či iným vierovyznaním. Ľudia sa nenávidieť učia a keď sa dokážu naučiť nenávidieť, dokážeme ich naučiť aj milovať. Navyše, láska je ľudskému srdcu prirodzenejšia."
Prečo ľudia vedú vojny?
Zo svojej každodennej skúsenosti, ako aj zo štúdia dejín je jasné, že mnohým ľuďom a štátom padne ľahšie neuvažovať a nehľadať možnú cestu zmierenia, ale jednoducho podľahnúť zvodom násilného riešenia medziľudských a medzinárodných sporov. Vojny vedú zásadne vplyvné skupiny ľudí v snahe presadiť násilím a bezohľadne vlastné požiadavky a názory na sporné otázky. Vždy ide o moc a politiku,ktorá prináša ZISKY. Väčšina dnešných vojnových konfliktov sú občianske vojny vnútri jednej krajiny. Ďalším dôvodom vojenských konfliktov je národná nezávislosť, územné požiadavky alebo nerastné suroviny. Vojny sa vedú v mene spravodlivosti, národnej jednoty či náboženského presvedčenia. Teroristi útočia zákerne a zbabelo. Sú v mene svojej takzvanej pravdy schopní zabíjať nevinných ľudí na ktoromkoľvek mieste sveta. S úmyslom šíriť strach a hrôzu.
Ľudstvo síce túži po mieri, ale dodnes nie je schopné vyriešiť všetky svoje problémy mierovou cestou. O to väčšie má byť úsilie o mierové riešenie súčasných a budúcich sporov a zamedzenie krviprelievania medzi ľuďmi akéhokoľvek náboženstva, jazyka či farby pleti.
A pretože všetky veci sa začínajú v malom, snažme sa v každodennom živote predchádzať bitke a násiliu medzi spolužiakmi, susedmi, súrodencami a názorovými protivníkmi.
Používajme viac svoj mozog ako päste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
srelkaa
Základným dôvodom problémov vo svete je, že hlupáci sú si sebou úplne istí, zatiaľ čo inteligentní sú plní pochybností. - Bertrand Russell
Werich 1.jpg
Tuto možnou další světovou válku si naprostá většina lidí nedovede představit.
Rusko má novou zbraň-DRONY!
skutočnosť-alebo vízia?
Je to pravda. A protizbraň? Veškerá žiadna. Trochu mi tento systém pripomína krídlové strely, tj. Minilietadlo, ktoré kopírujú terén vo výške sotva pár desiatok metrov. Na amer. Strane sú to staré známe Tomahawk, na ruskej strane je táto záležitosť dosť utajená, s týmto sa Rusi moc nechvália. )naozaj mimoriadna zbraň Rusov, je ale superrýchla ponorková torpéda ШКВАЛ, slovenský Víchrica. To ale nie je novinka, pochádza ešte z čias ZSSR, zo 70. rokov. , 29. novembra 1977 bola táto dodnes neprekonaná zbraň zaradená do výzbroje voj. námorníctva ZSSR. A rýchlosť? Okolo 500 km / hod pod morskou hladinou !!! Iba Nemci ohlásili podobné torpédo z r. 2005,
teda až 28 rokov po sovietskom vynáleze, ale len s polovičnou rýchlosťou. Klasické torpédo je v porovnaní s týmto niečo ako slimák proti Formule-1.

zdroj: Ogárek
Něměcký novinář Udo Ulfkotte vypovídá o tom, jak šířil v médiích lži..............klikni:
13ti minutová video-reportáž z RT o tom, jak se německý novinář Udo Ulfkotte nedávno rozhodl, že začne
veřejně mluvit o tom, jak dlouhodobě spolupracoval s tajnými službami USA (CIA) a Německa (BND) a šířil
v médiích informace, které po něm chtěli. V poslední době pochopil, že touto činností přispívá k nebezpečí
války a tak tuto spolupráci ukončil a taktéž o tom vydal knihu.
1602115_343599325796667_4057729056117919968_o.jpg
Obrákkkzok1.jpg
Tretia svetová vojna sa začala
Začala 3. světová válka, jen nám to neřekli?!
teaserbild_k1.jpg
1666586.jpg
Hrozí třetí světová válka? Svět se hroutí podle staré předpovědi
Reklamy na stránke nedokázem ovplyvniť...sorry!!!
Flag Counter
Zdroj: okrem vlastných materiálov je zdrojom moja mailová schránka, kde dostávam rôzne materiály od priateľov, ak by sa materiál dotkol niečich ochranných práv- napíšte mi a zjednám nápravu.ďakujem!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one