KUK

KUK

Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci........
Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci........
KUK

KUK

Mier, slobodu a spravodlivosť, pre všetkých ľudí na tejto planéte!

..názor si utvorí každý sám.............
Baví se Obama s Merkelovou o časových pásmech a jaký to přináší trable. Merkelová říká:
To mi povídejte, jednou jsem volala japonskému premiérovi, chtěla jsem mu poblahopřát ke zvolení a v Tokiu byly 3 hodiny ráno, já ho vzbudila, no děsnej trapas …
A Obama povídá: „To nic není, to já volal Putinovi, ať dá okamžitě vyšetřit tu vraždu Němcova a tam bylo tři hodiny před tím!“
Vláda souhlasila s průjezdem amerického vojenského konvoje přes české území. Podle premiéra Bohuslava Sobotky jde o vyjádření solidarity a potvrzení závazků vůči partnerům z NATO. Konvoj téměř 120 vozidel při cestě z Pobaltí do Německa projede šesti zeměmi střední a východní Evropy. Více na: http://zpravy.e15.cz/domaci/udalosti/ceskem-projede-konvoj-americkych-obrnencu-ma-ukazat-podporu-spojencum-
Bleskovou prověrku bojeschopnosti vojsk ruské Severní flotily nařídil ruský prezident Vladimir Putin. Do manévrů se podle ruského ministerstva obrany zapojí 40 tisíc vojáků, přes 40 bitevních lodí, 15 ponorek a stovka letounů a vrtulníků. V souvislosti s vojenských cvičením byla flotila uvedena do stavu nejvyšší bojové pohotovosti.
19.2.15 Štěpení NATO a EU právě začalo, Putin ukazuje na své jaderné zbraně a varuje NATO před válkou s Ruskem!
9.2.2015.......amotný Putin po rokovaniach s Merkelovou a Hollandom, ktoré sa uskutočnili minulý piatok v Moskve, informoval, že sa dohodli na ďalšej schôdzke.
1. Pokud USA nezmění svůj postoj k situaci na Ukrajině, bude Čína požadovat okamžité vrácení amerického dluhu ve zlatě.

2. Čína oznámila USA, že se údajně dohodla s Tureckem na blokování lodí „NATO“, pokud tyto lodě budou chtít proniknout přes Bosporský průliv do Černého moře (Turecko je přitom členem NATO, ale z reakcí turecké vlády již dříve bylo patrné, že v otázce Ukrajiny a Krymu stojí spíše na straně Ruska, pozn. red).

3. Čína oznámila USA, že využije svého práva veta v „Radě bezpečnosti OSN“ k zablokování jakýchkoliv akcí namířených proti Rusku.
Voják ukrajinské armády vypovídá:
Jen lehce ranění vojáci jsou rozřezáni "chirurgy"z Německa nebo Ukrajiny, naloženy do chladících vozů a prodáni do německých nemocnic na transplantace orgánů
Z živého je to 100% ceny
za jeden orgán, tj. cca 200.000 Kč, z mrtvého se
cena snižuje až na 30% ceny. Takže z mrtvých
až v druhé řadě. Dobrý job, lotři pravdoláskoví, že?
Pane Schwarzenbergu, Kocábe a jiní,
za to jste agitovali na kyjevském Majdanu?

Zdroj:internet
..každý si to musí prebrať v hlave sám..!
Světová banka a Mezinárodní měnový fond pomáhají biotechnologickým korporacím vést poslední válku na Ukrajině. Nemylte se, to, co se nyní děje na Ukrajině, hluboce souvisí se zájmy Monsanto, Dow, Bayer a dalších velkým hráčům hry na otravu potravin.
„Ruský prezident Vladimír Putin se snaží ubránit svět před válkou. Pomozme mu v tom všichni,“ apeluje už i Paul Craig Roberts.

Za Reagana byl náměstkem ministra financí – i šéfem projekčního týmu „reaganomiky“.
Ukrajinská kríza očami Eduarda Chmelára
Na Krymu udělalo Rusko Američanům čáru přes rozpočet.
20140430182728_ukrajina-putin-pes.jpg
Odstřelovači nová pravda Maidanu 1.díl
19.08.2014
ŽIADNA RUSKÁ VOJENSKÁ KOLÓNA „NEVPADLA“ NA UKRAJINU
Vítejte v Nulandistánu: Propaganda a krize na Ukrajině (české titulky)
Západ porušil všechny sliby a smlouvy. Mlčí se o tom.
Námořnictvo USA plánovalo v Sevastopolu základnu.  1.83MB
Námořnictvo USA plánovalo v Sevastopolu základnu.
Majdan, jak ho neukážou ve zprávách. 2. část
Na východe Ukrajiny žnú úrodu (ľudských orgánov)
Na rozdiel od teroristických deliktov v Líbyi, Sýrii a teraz v Iraku, podporovaných Spojenými štátmi, Veľkou Britániou, Európskou úniou, členmi NATO aj oblastnými kolaborantmi ako Saudskou Arábiou, Izraelom a Katarom, kde akékoľvek pokusy o to, aby extrémisti prestali uchvacovať celé národy, narazili na rozhorčený vreskot Západu a obvinenia z porušovania ľudských práv, je nesmierna brutalita doslovných nacistov na Ukrajine voči odtrhnuvším sa provinciám na východe sprevádzaná pokryteckým mlčaním Západu.
Utečenci, prúdiaci z obliehaných a bombardovaných zaľudnených centier rozprávajú príbehy masového vraždenia, nevyberavého zasahovania civilistov a dokonca ukrutného opisu vynúteného (násilne) zberu orgánov z tých, ktorí boli zabití ozbrojenou ofenzívou Kyjeva, alebo z tých, ktorí boli unesení zločineckými tlupami, premávajúcimi vo vákuu beztrestnosti, poskytnutom mlčaním Západu.
images (1).jpg
images (13).jpg
Na rozdiel od Líbye, Sýrie a teraz Iraku, kde západné médiá dychtivo preberali opisy aktivistov ako nespochybniteľnú pravdu a dokonca sa podieľali na zrejmých výmysloch, aby tak ospravedlnili ďalšie vojenské zásahy, zvlášť v Líbyi a Sýrii, siete ako BBC odmietajú správy ukrajinských utečencov čoby fámy, neospravedlňujúce akékoľvek ďalšie vyšetrovanie. Článok BBC "Ukrajinskí utečenci utekajú do Ruska" uvádza: „Tvrdí, že masy poľských snajperov strieľajú civilistov, že sú unášané deti a odvlečené do Ameriky, kde im sú odoberané orgány, a že ukrajinská armáda zabíja utečencov, ktorí sa snažia utiecť. K podpore takých divých tvrdení neexistujú žiadne dôkazy. Ale (tieto tvrdenia) dokazujú hlbokú nedôveru ku Kyjevu." Čo možno považovať za ešte divokejšie, je otrasné pokrytectvo BBC, kde chýbajú požiadavky na vyšetrenie, ak vezmeme do úvahy, že o sebe tvrdia, že sú novinári, a to, že nemajú vysvetlenie, prečo si ľudia z východu Ukrajiny uchovávajú hlboko zakorenenú nedôveru voči Kyjevu. Prečo by tisíce východoukrajincov, ku Kyjevu nepriateľských alebo nedôverujúcich, opustili svoje domovy, keby v prvom rade Kyjev nevykonával politiku zločineckej brutality?
Nútené odoberania orgánov - skutočný horor, BBC zámerne odmietnuté
Ruské zdroje rozprávajú odlišný príbeh, a osvetľujú podrobnosti o prebiehajúcich hrôzach, ktoré BBC zmieňuje len mimochodom, ale nedokázala ich ani kvalifikovať, ani rozptýliť. V článku Pravdy "Na Ukrajine ľudské orgány nezapáchajú" je uvedené: „Na sociálnych sieťach sa objavili šokujúce informácie, že milície v Slavyanskaya objavili počas nočnej prieskumnej operácie stovky mŕtvol príslušníkov Národnej gardy. Vojaci mali rozpárané brucha a odstránené vnútorné orgány. Navyše ľudia, žijúci na sužovaných územiach, videli dobre vybavené sanitné vozidlá, obrnené inkasné vozidlá a ďalšie špeciálne vozidlá neďaleko nemocníc ukrajinskej armády. Zamestnanci medzinárodných letísk, napríklad kyjevského Boryspil, hovorili, že u nich bolo veľa malých lietadiel, objednaných pre prepravu špeciálnych chladničiek, aké sa používajú na prepravu ľudských orgánov."
Sú to tie isté sociálne siete, často citované západnými médiami na podloženie tvrdení, ktoré boli vytvárané proti vládam Líbye a Sýrie.
protesty_ukrajina_kyjev_7_ 20_jan_14_reuters.JPG
Teraz tieto západné záujmy podporujú režim, ktorý sa snaží upevniť svoju silu proti ozbrojeným bojovníkom, a také príbehy sa zhadzujú zo stola ako divoké a nestoja za ďalšie vyšetrovanie. List Pravda poznamenáva, že zúbožený stav ukrajinskej armády, neschopnej zabezpečiť ani uniformy či jedlo, činí silno nepravdepodobným, že by zvýšená lekárska prítomnosť okolo kyjevských síl bola dôsledkom záujmu o zachovanie blaha jej vlastných bojovníkov alebo dokonca tých, ktorí im stáli v ceste.
Namiesto toho, ak vezmeme do úvahy nesmiernu korupciu a bezprávie, ktoré tu boli dokonca už aj pred takzvaným euromajdanom, a vzostup ultrapravicového klientskeho režimu, operujúceho v úplnom zmätku, je pravdepodobnejšie, že došlo k odoberaniu orgánov. Východná Európa je jedným z niekoľkých globálnych epicentier núteného odberu orgánov už celé roky. Článok agentúry Bloomberg z novembra 2011, nazvaný "Orgánové gangy nútia chudobných predávať obličky zúfalým Izraelčanom", uviedol: „Vyšetrovatelia na piatich kontinentoch hovoria, že odkryli prelínanie zločineckých kruhov, prevádzkovaných Izraelčanmi a Východoeurópanmi, ktoré premiestňujú ľudí cez hranice, občas aj proti ich vôli, aby predali obličku.
Zločincom je tu sprostredkovateľ, ktorý zarába na chorých a chudobných, hovorí Bahat, ktorý vyšetroval bandu pašerákov orgánov v Jeruzaleme. Chytá ma za srdce, že ľudia predávajú časť svojho tela, aby získali peniaze na prežitie. Zločinci vidia príležitosť zarobiť veľké peniaze na obchode s orgánmi, kde môžu predať obličku za pätnásť až dvadsaťnásobok toho, za čo ju kúpi, hovorí polícia naprieč Európou. Spoznávajú odporný zisk, aký možno mať z rozšírenia čierneho trhu s telesnými orgánmi, hovorí Jonathan Ratel, žalobca z kosovskej Prištiny, ktorý vyšetruje pašovania orgánov v posledných dvoch rokoch. Dochádza k nemu trvalo, pretože je v ňom príliš veľa peňazí. Pašeráci zvyčajne zaplatia predávajúcemu za obličku 10 000 $, a inkasujú 150 000 $, keď ju predajú pacientovi."

V skutočnosti by uprostred chaosu ukrajinského ozbrojeného konfliktu bolo nemysliteľné, aby tie isté zločinecké gangy neprečesávali bojové pole a nemocnice kvôli potenciálnym obetiam. To, že BBC nedokázala prešetriť natoľko vierohodná tvrdenia zúfalých utečencov, naznačuje absolútnu novinársku neschopnosť a dokonca aj spoluvinu na zastieraní zverstiev, páchaných čoby súčasť brutálnej, neoprávnenej a smrteľne zhubnej ponuky ku konsolidácii moci Kyjeva.

Za stav núteného odoberania orgánov, ako ho opísal Bloomberg v roku 2011, môžu konkrétne zločinecké gangy na Ukrajine, a má aj ďalšie správy. Ukrajinské nemocnice a lekári sú tiež zapletení už dlho. Ako potom BBC môže hovoriť o odoberaní orgánov nazvať šialeným tvrdením, keď od roku 2011 nebolo urobené nič na zastavenie takýchto praktík, a zvlášť v podmienkach dnešnej Ukrajiny, kde pripravujú pôdu na to, aby takáto trestná činnosť nekontrolovane rozkvitala?

História sa opakuje

Práve tak ako prevzatie moci ultrapravice v Kyjeve znamená znovuzrodenie nacizmu v Európe, za plnej podpory Európskej únie a NATO, aj skrývanie núteného odoberania orgánov a ďalšie hrôzy sú vytrhnuté priamo z hernej príručky Hitlerových nacistov, vrátane záľub neslávne známeho Jozefa Mengeleho. História sa opakuje, zvlášť kvôli ignorantstvu západného publika a spoluviny novinárov, platených za prinášanie pravdy a namiesto toho ju pochovávajúcich v propagande.

Pretože k odoberaniu orgánov na dnešnej Ukrajine nepochybne dochádza, a pretože k nemu podľa záznamov dochádzalo už pred začiatkom konfliktu, opustenie tohto hrozného prípadu zo strany BBC možno znamená, že poľskí snajperi, podporovaní zo strany NATO, tiež mohli vykonávať zverstvá, a režim Petra Porošenka mohol veľmi dobre viesť kampane rasovo motivovanej genocídy.
Zdroj: Tony Cartalucci, geopolitický výskumník a spisovateľ. Vyšlo v časopise New Eastern Outlook.
Dátum: 14.7.2014
Banderovci - ukraina - dokument .CZ
Čína sa nenechala zmiasť západnou propagandou
LINK:
Západ sa úspešne postavil do úlohy, v ktorej diktuje politickú korektnosť v medzinárodnej diskusii," oznámila v pondelok Čína prostredníctvom úvodníku v Global Times o MH17, „a tí, čo nie sú prístupní pracovať v prospech západných záujmov, sa tak často ocitnú v ťažkej pozícii." Toto prvé čínske verejné vyhlásenie, že "Západná štvanica za odsúdenie Ruska sa nezakladá na žiadnych dôkazoch či logike," prichádza po príhovore Vladimíra Putina z nedeľnej noci, v ktorom kritizoval Západ, že "nikto by nemal mať právo túto tragédiu zneužívať k dosiahnutiu sebeckých politických cieľov." Čína zjavne už prekročila hranicu mlčania a veľmi jasne sa postavila na stranu hľadania objektivity, keď dospela k záveru: "Toto je zase ďalší príklad zneužívania moci nad západnou verejnou mienkou ako politického nástroja."

Provokácia s haváriou malajského lietadla???

-prakticky celý svet tvrdí, že vinníkom je Rusko..........
......ale nemám rada jednostranný pohľad na vec.áno to, že vec nie je vysvetlená zakladá
podnet k rôznym konšpiračným teóriam...
Zdroj:priateľ ogar z Valašska
Nové fakty: Malajzijské lietadlo mohli zostreliť Ukrajinci počas cvičenia!
1387871.jpg
18. júla krátko po havárii letu 17 Malaysia Airlines na východnej Ukrajine, v ktorej zhaslo 298 životov, čínska štátna tlačová agentúra Xinhua varovala pred unáhlenými závermi: „To jednostranné obviňovanie neprekvapuje vo svetle dlhodobého postoja k tejto kríze na východnej Ukrajine a ich prístupu k ruskému pripojeniu Krymu v marci. Ale bez presvedčivých dôkazov takéto unáhlené závery iba zvýšia regionálne napätie a vôbec nepovedú k nájdeniu pravdy.... Ruský prezident Vladimír Putin minulý štvrtok večer povedal, že za túto tragédiu, ku ktorej došlo na jej území, nesie zodpovednosť Ukrajina. Tejto tragédii, povedal Putin, sa dalo zabrániť, ak by vo východných regiónoch Ukrajiny bol mier."
V rovnaký deň čínsky denník Global Times, prinajmenšom ostro odmietol špekulácie Západu, že Rusko tak mohlo pomáhať strane rebelov a podnecovať ju: „Západná štvanica za odsúdením Ruska sa nezakladá ani na dôkazoch, ani na logike. Rusko nemalo žiadny motív zostreliť MH17; urobiť to, by im to len zúžilo politický a morálny priestor pre manévrovanie v ukrajinskej kríze.... Táto tragédia neprináša žiadny politický prospech ani pre sily ukrajinských rebelov. Rusko bolo západnou reakciou odstrčené dozadu a donútené k pasívnemu postoju. Toto je zase ďalší príklad zneužívania moci nad západnou verejnou mienkou ako politického nástroja."
"Dosiaľ nebol nájdený žiadny dôkaz, čo by tento prípad alebo identitu páchateľov objasnil." Tým jasne dal Západu najavo, že nezdieľa jeho závery.
Zdroj: V texte
Španělský dispečer stačil poslat 27 zpráv. Proč boeing doprovázely kyjevské stíhačky?
Nejasností přibývá:
t4-20140720201824_ukrajina-letadlo-buk.jpg
Vstupuje Polsko do války? Svět váhá.
Výpočty expertů
Zásadní nejasností je změna trasy letadla, ke které došlo a také svědectví španělského dispečera, který měl letadlo „na starosti“ a poskytl extrémně důležité bezprostřední svědectví na svém twitterovém účtu. Jak ukazují veřejně dostupné informace, trasa letu se v po sobě jdoucích dnech „nepochopitelně“ odkláněla stále více do prostoru, kde probíhají tvrdé boje mezi domobranou a kyjevskou armádou.
Výpočty odborníků na letectví mezitím ukázaly, že i pokud by domobrana měla funkční raketový protiletecký systém BUK na svém území a k němu i posádku, která by s ním uměla zacházet, letadlo by při dané trase dopadlo hlouběji na území Ruska - i po zásahu padalo z výšky 10 km ještě 50 km, než narazilo do země. Naopak při sestřelu z území kontrolovaných Kyjevem by podle výpočtů na dané místo dopadnout mohlo.
Pozoruhodné „shody okolností“
Zajímavé je také prohlášení Západoukrajinského prezidenta Porošenka z odpoledne 17.7. (to jest před sestřelením), kdy řekl, že „mění strategii ukrajinské armády – pro možnost a nutnost účasti zahraničních vojsk v kárné operaci v Novorusku.“
Krátce před sestřelením také publikovala Rada národní bezpečnosti Ukrajiny (RNB) povážlivé sdělení. „Existuje informace, že na území Ukrajiny se dostala technika, která může sestřelovat letadla ve velké výšce. Mezi nimi je i systém ‚BUK‘,“ prohlásil předseda RNB Ukrajiny Andrej Lysenko. Jeho slova byla citována v mnoha ukrajinských médiích. (například v „Ukrajinské pravdě“
Sled těchto událostí a prohlášení působí přinejmenším podezřele: V 17.26 RNB Ukrajiny prohlašuje, že povstalci mají techniku, schopnou sestřelovat letadla ve velké výšce a už 17.45 hlásí že v Doněcké oblasti sestřelili civilní dopravní letadlo.

Krátce po zřícení boeingu se objevuje výzva Kyjeva, aby NATO zahájilo pozemní operace. Poradce ukrajinského ministra zahraničí Zorjan Škirjak ihned prosil USA a NATO o pomoc ve vedení zvláštní operace proti Opolčencům: „USA by nám měly ihned dodat moderní přesné zbraně a vzdušnou podporu a NATO by mělo začít pozemní vojenskou operaci...“ ,
Svědectví z dispečerské věže
Španělský letový dispečer pracující v Kyjevě, který měl havarovaný boeing na starost, napsal na svém twitter účtu: „Dříve než nám seberou telefony nebo mi rozbijou hlavu, LET BYL SESTŘELEN KYJEVEM“.

Pojďme si přečíst více než 20 zpráv, odesílaných jako přímá „reportáž“ ve chvílích, kdy o tragédii svět ještě nic netušil:

1: Letecká katastrofa, linkový let spadl na Ukrajině v oblasti Doněcka

2: Boeing 777, v zóně Doněcka

3: 777 „Malaysia Airlines“ spadl na Ukrajině, na hranici s Ruskem

4: V 777 „Malaysia Airlines“ bylo 280 cestujících.

5: Kyjevské úřady se pokoušejí představit to jako útok proruských povstalců

6: POZOR! 777 byl možná na Ukrajině sestřelen. 280 cestujících

7: TAK TEDY! Kyjev nakonec dosáhl čeho chtěl.

8: V Kyjevě znova obsadili věž letové kontroly.

9: Potvrzeno: Letadlo B 777 zmizelo z radarů, nebyly informace o nějakých anomáliích

10: Letadlo sestřelili, není to havárie

11: Kyjev dosáhl čeho chtěl. Už jsem o tom psal v předchozích postech.

12: To letecké neštěstí není obyčejné. Vyhrožují nám v dispečerské věži.

13: Kdykoliv nám seberou telefony.

14: Než mi vezmou telefon nebo rozbijou hlavu, letadlo sestřelil Kyjev

15: Máme důkazy. Letadlo bylo sestřeleno. Kyjevské úřady už mají informace. Sestřelen. Nyní jsme klidní.

16: Co dělají cizinci v dispečerské věži? Sbírají informace.

17: Když se objeví možnost, budu pokračovat v psaní.

18: Letadlo B 777 letělo v doprovodu dvou ukrajinských stíhaček, do okamžiku než zmizelo z radarů.

19: Pokud kyjevské úřady chtějí říct pravdu, dvě stíhačky letěly vedle několik minut předtím, nesestřelila ho stíhačka.

20: Hned poté co B 777 zmizel, kyjevští vojáci oznámili jeho pád. Jak to věděli?

21: V 7:00 oznámili sestřelení letadla, o něco později obsadili naši dispečerskou věž. Cizinci (žoldáci? - není jasné, pozn. překl.) jsou tady stále.

22: Pro nedůvěřivé. Radary vše zachytily. Letadlo bylo sestřeleno Kyjevem. Všichni to tu víme, vojáci také.

23: Zde vojáci přiznávají, že to mohli udělat jiní vojáci, ale nevědí kdo dal příkaz.

24: Vojáci podporují verzi že to udělala Ukrajina. Ale nevědí odkud šel rozkaz.

25: Před několika dny jsem psal, že vojáci chtějí odstranit Porošenka. Možná to tak je a rozkaz dala Tymošenková.

26: Stíhačky letěly za letadlem a to po 3 minutách zmizelo. Všeho všudy 3 minuty.

27: Uzavírají vzdušný prostor.
Bezpečností služba Ukrajiny (SBU) si pospíšila vydat nahrávku, údajně usvědčující domobranu. Obsahuje údajný rozhovor velitele domobrany Igora Bezlera s podřízeným, který ho informuje o sestřelení letadla. Snaží se implikovat, že domobrana Boeing sestřelila omylem v domnění, že šlo o vojenský letoun AN-26, nebo ukrajinský nálet. Je zde však řada sporných bodů, především otázka autentičnosti „odposlechu“: Odborníci se shodují, že obsluha systému „BUK“ je náročná a výcvik probíhá řadu týdnů, domobrana by ho nebyla schopna „jen tak“ použít.
zdroj:REDAKCE PROTIPROUD
Reklamy na stránke nedokázem ovplyvniť...sorry!!!
Flag Counter
Zdroj: okrem vlastných materiálov je zdrojom moja mailová schránka, kde dostávam rôzne materiály od priateľov, ak by sa materiál dotkol niečich ochranných práv- napíšte mi a zjednám nápravu.ďakujem!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one