KUK

KUK

Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci........
Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci........
KUK

KUK

Mier, slobodu a spravodlivosť, pre všetkých ľudí na tejto planéte!

text (7).gif
Čo to je -proroctvo? - že je to niekým vyrieknuté predstava čo by sa mohlo, alebo malo udiať. Tých, ktorí túto predstavu alebo víziu majú a povedia ju voláme PROROCI !
...keby som mal dar proroctva a poznal všetky tajomstvá a všetku vedu a keby som mal takú silnú vieru, že by som vrchy prenášal, a lásky by som nemal, ničím by som nebol...
kuk.png
Jedno z Vanginých najdesivejších proroctiev sa týka Európy – tvrdila že v roku 2016 celkom zanikne v dôsledku toho,
že príde o svojich obyvateľov a rozvojové krajiny sa zmenia na vykorisťovateľov.
Predpovedal smrť Jacksona a teraz sa modlí za Poľsko: Strašné proroctvo, zlo príde z východu!
1409715.jpg
Nigérijský kazateľ Temitope Joshua, prezývaný T. B. Joshua, ktorý predpovedal leteckú tragédiu
v Smolensku, pri ktorom zahynul poľský prezident Lech Kaczyński, ako aj zmiznutie lietadla Malaysia Airlines MH370,
mal ďalšie hrozivé vízie. Obama, Poľsko, Ukrajina, Južná Afrika...opatrujte sa!
DĚSIVÉ PROROCTVÍ: Baba Vanga předpověděla Krym, začne tak podle ní 3. světová!
Vangelis Pandeva Dimitrova se narodila v roce 1911 v Bulharsku a do vínku dostala dar předvídat budoucnost. Někdo se na její věštění dívá skepticky, nelze však popřít, že některé její předpovědi vyšly na sto procent. Věděla například, že dojde k havárii v Černobylu i v jaderné elektrárně Fukušima. Předpověděla pád Dvojčat i potopení Kursku.
162ju.jpg
Známá věštkyně, která si říkala Baba Vanga, sice už nežije, ale jejím předpovědím rozhodně nelze upřít aktuálnost. Třetí světovou válku má podle ní odstartovat konflikt v sousední zemi Ruska v roce 2014.
Vanga v jedné své předpovědi podle portálu topky.sk tvrdí, že Rusko vstoupí do války se svým sousedem. Mezi ně patří i Ukrajina. Podle proroctví má být rozhodující právě rok 2014 a konflikt začátkem 3. Světové války. Tato slova ve světle nejnovějších událostí odehrávajících se na Krymu opravdu děsivě.

Mají být použity chemické zbraně i jaderný útok. Rusko bude podle Vangy za tento krok kritizován, ale svou silnou pozici ve světě se mu rychle podaří obnovit.

Další slova vizionářky byla, že světová válka skončí v říjnu tohoto roku. Lidé však prý umírat nepřestanou, kontaminace životního prostředí bude údajně tak silná, že způsobí hromadnou smrt lidí z východní Evropy. O pár let později se Čína stane světovou velmocí. Doufejme, že tentokrát jí proroctví nevyjde...

Palmové listy: Odhaľujú budúcnosť!

stiahnuť.jpg
Počuli ste už o indických knižniciach palmových listov? Na území Indie ich je celkom dvanásť a ukrývajú v sebe dlhú ľudskú históriu zaznamenanú na suchých palmových listoch. Tí, čo v nich vedia čítať, vám poodhalia nielen minulosť ľudského bytia, ale aj budúcnosť, ktorá je v nich zaznačená a začína sa nepríjemne napĺňať.
História palmových listov
Palmové listy sú prúžky, ktoré majú šesť centimetrov na šírku a štyridsaťšesť centimetrov na dĺžku. Najstaršie z nich majú až päťtisíc rokov, a začali ich písať siedmi indickí svätí muži. Sú napísané v dávno zaniknutých jazykoch – v starotamilčine a v sanskrite. Existuje len pár ľudí, ktorí v nich dokážu čítať, a preto o nich doteraz tak málo ľudí vie. Palmovým listom sa však už dlhodobo venuje nemecký spisovateľ Thomas Ritter, ktorému sa podarilo získať tristo palmových listov zo súkromnej zbierky osemdesiatročného indického zberateľa Ánanda Rámeša.
Zlá budúcnosť ľudstva ukrytá v palmových listoch
Určite si opäť poviete, že zase jedno z mnohých proroctiev, ktoré sa snaží na seba upozorniť. Je však o to zaujímavejšie, že sa v nich dozviete aj o Európskej únii, a tiež o celosvetovej finančnej kríze, ktorá teraz vládne celému svetu
Thomas Ritter dal získané palmové listy vedecky preskúmať, aby zistil, aké sú staré. Odborníci pomocou rádiokarbónovej metódy zistili, že majú asi štyristoštyridsať rokov – nič prevratné, no po preložení textov jedným z vykladačov Ritter zistil, že sa v nich nachádza proroctvo týkajúce sa 21. storočia.
O autoroch týchto palmových listov sa toho nedá veľa zistiť, no vie sa, že to boli indickí proroci, ktorí mali v tom čase v Indii veľkú popularitu. Už vtedy napríklad jeden z nich vedel, a do palmových listov napísal, že vznikne Európska únia, ktorá sa v roku 2004 rozšíri o východoeurópske štáty. Tieto štáty budú očakávať zvýšenie prosperity, ktorej sa však nikdy nedočkajú, pretože zakladajúce štáty Európskej únie sa budú na nich obohacovať. Začína to byť badateľné.
V proroctve je tiež napísané, že sa v roku 2005 nepodarí presadiť „jednotný základný zákon“ – autor mal na mysli Európsku ústavu. A proroctvo ide aj do detailov – „zákon odmietnu obyvatelia dvoch zemí“. Stalo sa, pretože vo Francúzsku a Holandsku neprešla Európska ústava referendom.

A neznámy autor ide ešte ďalej – hospodárska situácia sa vraj bude zhoršovať aj vďaka návalu imigrantov, až sa nakoniec celá Európska únia rozpadne. V roku 2011 by mali stratiť peniaze v západnej Európe, ale aj v USA hodnotu. Príčina? Zlá hospodárska a finančná politika založená na honbe za nepretržitým ekonomickým rastom.
stiahnuť (1).jpg
Katastrofa v roku 2029
Začnú ju klimatické zmeny, za čo budeme zodpovední my ľudia. Milióny ľudí stratí domov, a budú sa sťahovať z krajín, ktoré budú odolnejšie voči záplavám a zemetraseniam. Začne sa celosvetový boj o prežitie – potraviny nebudú postačovať pre všetkých obyvateľov, a nikto sa nebude riadiť medzinárodnými zmluvami a vzájomným spolunažívaním.

Politici najsilnejších štátov Európy si uvedomia, že nemajú dostatok potravinových zásob pre svojich obyvateľov a urobia bezohľadné opatrenie. Použijú smrtiace otravné plyny, aby znížili počet obyvateľov a nedoplatili tak na potravinovú krízu všetci obyvatelia. Je to šokujúce! Bude nám len stačiť dúfať, že sa palmové listy mýlia?
Začiatok občianskych vojen
Spojené štáty americké boli „štartérom“ svetovej finančnej krízy a nielen to. Podľa palmových listov v roku 2012 skolabuje celý americký finančný systém, k čomu sa to teraz celé aj uberá. V spoločnosti nastane totálny chaos, a začne sa ďalšia občianska vojna, ktorá bude medzi východom a západom USA. Až v roku 2017 sa ju podarí skrotiť „spriatelenej zemi severu“ - pravdepodobne Kanade.

Občianska vojna v USA ovplyvní aj Európu – bude narastať inflácia, čo pocítia hlavne obyčajní ľudia. Takisto v Európe začnú občianske vojny najmä v Paríži, Ríme, Madride, či v Londýne. Vatikán prestane existovať, pretože ho dobijú extrémisti, ktorí unesú aj pápeža. Spúšťačom budú prisťahovalci, o ktorých si domáci budú myslieť, že oni sú hlavnou príčinou zlej ekonomiky. Európske občianske vojny však nebudú v takom veľkom rozsahu ako americké, čo je však len slabá útecha.

Najmenej budú krízou postihnuté - prekvapujúco - Rusko a Čína, pretože sa budú vzájomne podporovať. Dokonca v roku 2016 ich armády pomôžu európskym štátom zdolať občianske nepokoje a ekonomickú krízu.
Ďalšie katastrofy, ktoré nás asi neminú
Nepokoje medzi ľuďmi a globálna kríza, budú nič oproti tomu, čo nás čaká v dôsledku klimatických zmien medzi rokmi 2030 až 2034. Golfský prúd začne slabnúť a meniť smer, pretože sa bude stretávať s chladnejšou vodou, v dôsledku roztápania arktických ľadovcov. Na začiatku na to doplatí celá Škandinávia, ktorá by mala zamrznúť, a obyvatelia budú nútení presťahovať sa do teplejších oblastí.

Ďalšia rana má prísť z vesmíru v roku 2046 v podobe planétky, ktorá sa síce so Zemou nezrazí, ale preletí medzi Zemou a Mesiacom. Aj tento prelet však spôsobí silné zemetrasenia, záplavy a výbuchy už dávno nečinných sopiek. Najviac bude postihnutá Kalifornia, časť Japonska sa potopí pod vody oceánu, silné zemetrasenie zažije Nemecko i Anglicko. V Česku sa prebudia dávno vyhasnuté sopky, ktoré zničia územie v ich okolí, a splodiny sa budú šíriť celou Európou, čo vyvolá smrtiace dažde na ľudí, zvieratá a celú prírodu.

Prebudia sa nielen sopky, ale aj dávno zabudnuté choroby ako mor a cholera. Zrodia sa však aj nové neznáme choroby, ktoré podľa palmových listov spôsobia smrť tisíckam ľudí. Jedna z chorôb príde v roku 2023 s africkými utečencami a spôsobí katastrofálne následky, kedy sa človek, ktorý ju bude mať, neubráni ani obyčajnej nádche.
images (4).jpg
Čo má prísť po týchto katastrofách?
Na ruinách celého sveta má vzniknúť nová spoločnosť, pretože tá skazená tu už dávno nebude. Palmové listy hovoria, že vznikne „Euroázijská únia“, ktorá bude založená na inom hospodárstve a ekonomike. Základom sa má stať bezúročný finančný systém, a má prísť aj „nový zdroj energie“. A v roku 2049 čaká ľudstvo šokujúce odhalenie, kedy sa v Európe i na Blízkom východe nájdu mimozemské artefakty, čo ovplyvní svetové náboženstvá, teda aj kresťanstvo.

Budúcnosť nás podľa palmových listov nečaká vôbec ružová. Keď príde toto zúčtovanie, každý sa bude pýtať kto za to môže. Odpoveď bude jednoduchá, ale krutá. Len my ľudia, naša konzumná spoločnosť, a naháňanie sa za peniazmi a bohatstvom. Stále si myslíme, že za peniaze si môžeme všetko kúpiť.

Podľa všetkých starovekých proroctiev od Mayov, indiánskeho kmeňa Hopi až po Nostradama sa má nový začiatok spustiť pomaličky od roku 2012. Je to náhoda? Môžeme len dúfať..............
NOSTRADAMOVO PROROTSTVO
Nostradamus, vlastným menom Michel de Nostredame bol uznávaným veštcom už aj počas svojho života. Narodil sa roku 1503 vo francúzskom Provence, kde v roku 1566 aj zomrel. Z lekára a astronóma sa práve vďaka svojim predpovediam stal až kráľovským lekárom. Jeho veršované proroctvá zahalené rúškom tajomstva boli dokonca o niekoľko storočí neskôr odsúdené Cirkvou.
proroctvo.gif
nost.gif
nostradamus.jpg
Jeho proroctvo:

A v pätnástom roku toho veku (tzn. V roku 2015) mohamedáni zaplaví Iberia, Rím, Hunmi aj ďaleký sever.

Dostane sa aj do krajov Vikingov. Nikde nebude spokojný a bude trenice vyvolávať! Spory nastanú aj medzi národmi macedónskými a Hunov pre tú vlnu votrelcov!

Ruka mohamedáni bude stále vystretá po daroch tých krajiniek a nárokov nebude konca!

Stabilná a silná Európa bude narušená, toť cieľom brata západného.

Bude to zámienkou k zákroku silných légií a Európa bude vtiahnutá postupne do vojny! Vlny mohamedáni sa podarí utlmiť až roku sedemnásteho (2017) - ale bude už neskoro!

Peniaze stratia ceny a chleba moc nebude - sucha a zbytočné výdavky - hlad.
Rabovanie, násilie a tečúca krv bude chlebom každodenným a veľké mestá budú plakať!

Nároky a nenásytnosť mohamedáni sa budú zvyšovať a ľud ich bude živiť.

Brat zo západu bude nepokoje posúvať k hraniciam brata východného a nová vojna bude!

Až brat Západu zistí, že čo vyvolal sám nezvládne, spojí sa s odolným Východom.

Teraz politikus Európy zistí, že chybu urobil preveľkú a prvá loď s mohamedáni prijal!

Európa rozvrátená bude a to na dobu 15 až 20 rokov bude sužujúce a krvácajúce! Východ so Západom sa spoja a hrozbu Orientu zaženie za cenu veľkého utrpenia.

Tak zaplatí ľud národov nevinných za chybu politikusa svojho - a ten potrestaný nebude!
Sibyla
Najznámejšie Sibyline veštby sú zhrnuté pod spoločným názvom Sibyline proroctvá, pričom sibylin bolo viac a v rôznych krajoch, napríklad Sybila Delfská, Perzská, Tiburtinská, atď.
sybila.jpg
Hlavne staršia generácia si pamätá na mnohé výroky pripisované Sibyle, kráľovnej zo Sáby. Podľa niektorých sú Sibyline proroctvá len súborom mýtov, legiend, názorov, ponášok na Bibliu a mravoučných ponaučení z rôznych epoch. Podľa iných obsahujú zjavenú pravdu, túžbu po lepšom duševnom živote jednotlivca a varovanie pred budúcnosťou, a to nie práve najlepšou, ak sa človek vnútorne mravne neobrodí.

Podľa Sibyly Hospodin upozorní ľudí dvanásť krát (12 znamení). Pozrime sa teda na výňatok zo Sybiliných proroctiev:
Prvé znamenie:
* Veľké mrazy, kvet na obilí zamrzne, toho roku nebude mlatba, stromy a lesy v záhradách mrazom ošedivejú, rybníky zamrznú,
* Mladí ľudia budú predčasne umierať,
* Deň sviatočný bude len pre výsmech, lebo pracovať sa ťažké práce vtedy budú.

Druhé znamenie:
* Manželky budú podvádzať svojich manželov a títo tiež lepšími nebudú!
* A keď mladí ľudia budú krátky čas spolu žiť, omrzí ich to a odídu od seba.
* Keď príde popisovanie ľudu, aby sa vedelo, koľko v ktorom sveta diele ľudí sa nachádza

Tretie znamenie:
* Ľudstvo vytvorí rôzne prístroje, o ktorých sa do dnešného dňa nikomu ani nesnívalo.
* Záhadné skrinky, z ktorých budú zvuky vychádzať
* Celá zem bude plná drótu a železa.
* Ľudia budú jazdiť na zemi, pod zemou, i vo vzduchu
* Žiadna vzdialenosť nebude veľká
* Domy sa budú stavať do nebývalých výšok
* Bude sa vyrábať svetlo a teplo z vody
* Zachytia blesk, aby jeho silu k svojmu prospechu využili
* Všetko si podmania: vietor, slnko, vodu
* Ľud bude bezbožný a namyslený
* I vznikne vojna, ktorá bude trvať dlho, a ktorej sa zúčastnia mnohé národy od východu a západu slnka. Uprostred zeme nastane strašné krviprelievanie a mnoho ľudí zahynie

Štvrté znamenie:
* Kravy budú málo mlieka dávať, sliepky málo vajec niesť a mäso z holubov a moriek bude nechutné

Piate znamenie:
* Lož bude pravdou
* Toho času nepozná krajan krajana a bude si myslieť, že je cudzozemcom, lebo v tej dobe budú ľudia rôzne kroje nosiť, vymyslené od samého diabla.
* A tak, ako u panstva, tak aj u prostého ľudu bude sa jeden nad druhého povyšovať, každý sa bude cítiť viac ako ten druhý, a vrchnosti sa nepostavia proti tomuto zlu, lebo samy príčinou toho budú
* Pretvárky budú medzi manželmi a bratmi.
* Bude viac falošnosti ako úprimnosti.
* Len ten, kto bude mať peniaze bude považovaný za človeka, dokonca i ten, kto bude mať zlato, bude za múdreho považovaný, hoci neprávom.

Znamenie šieste:
* Ceny domov a pozemkov budú vysoké
* Pracujúci človek nebude môcť nadobudnúť žiadneho majetku.
* Pozemky a domy budú len v rukách veľkých pánov.
* Povstane veľká zmena v šatstve, takže mnohí nebudú vedieť, ako majú chodiť: ženy budú mať hlavy ustrojené ako sova, že ani oči pre vlasy nebude vidieť. Budú chodiť polonahé, aby sa zapáčili a nerozozná sa služobník od pána, alebo ktorá je pani a ktorá služobnica
* Mnohí nebudú mať na chleba a predsa topánky podľa módy nosiť budú.
* Ženy budú nosiť mužské šaty a všelijaké kukly na hlave, mnohé z nich budú nosiť vysoké topánky a iné zase mŕtve vtáčiky na svojich klobúkoch.
* Vlasy budú mať krátke, nakotúčkované, každý rok sa inak budú nosiť a v módach budú nestále a vrtkavé. Takže nádhera a smilnosť bude panovať v celom svete.
* Mladí ľudia v rokoch 14 a 15 budú sa ženiť a vydávať a ženatí a vydaté za krátky čas spoločného života sa dajú rozviesť, lebo jedna, alebo druhá strana bude nespokojná.

Siedme znamenie:
* Keď sa staré lesy budú vyrúbavať, keď medze a úhorov nebude, lebo všade bude chcieť mať ľud úžitok; z úhoru i z medzí
* Keď polia budú bez vtáčkov, keď chlieb bude drahý a stane sa drahou pochúťkou
* Vtedy keby vstal krajan z hrobu, nepoznal by svojho krajana a ani by nepovedal, že je jeho potomkom. Ženské pohlavie bude nespočetné vo svojich činoch; mnohé z nich bude za pannu sa vydávať, hoci dávno panenstvo stratila, takže mládenec bude niesť kyticu v ruke, ktorá dávno už ovädla

Ôsme znamenie:
* Bude znamením varujúcim, lebo v tom čase sa stanú veľké zmeny v peniazoch
* Peniaz, ktorý bude mať dnes cenu, nebude mať zajtra cenu žiadnu
* Nastane potom veľmi veľká bieda medzi chudobnými i bohatým ľudom
* Prídu veľké dane, takže remeselníci a roľníci budú polovičku zo svojho výťažku odvádzať
* I stane sa, že ľud bude utekať od remesiel a v noci bude opúšťať tieto, aby nemusel pracovať pre druhých

Deviate znamenie:
* Keď sa bude zabávať počas pôstov a holdovať tancom a zábavám, pitkám a rôznym orgiám
* Keď sa celé noci bude hýriť a ženy keď polonahé tancovať budú

Desiate znamenie:
* Sedliak bude plody zeme vykopávať zpod snehu
* A v mnohých miestach miesto sena sneh privezie domov
* A keď sa mnohí sedliaci nedočkajú slnovratu, ale zomrú hladom

Jedenáste znamenie:
* Prídu kobylky, ako kedysi v zemiach egyptských, ktoré všetko zničia, čo ešte zostane, a keď sa obilie bude dovážať z iných krajín.
* Vtedy temer pol Europy bude hladom mrieť a veľkú biedu trpieť

Dvanáste znamenie:
* Keď kobylky odtiahnú ďaleko na západ, kde zničia všetky vinice.
* Potom uplynie nejaký čas , ale márne. Ľud nezanechá svojho bohapustého života.
* Objavia sa rôzne hviezdy, ktoré zažiaria nad krajinami, aby varovali ľud. Ale i toto bude márne!
* Keď sa objavia rôzne pevnosti, ktoré sa budú pohybovať, keď lode, ktoré plávali po vode, budú môcť plávať aj pod vodou!
* Keď prístroje ako kovoví vtáci budú lietať a smrť nepriateľovi prinášať.

Tak sa skúsme zamyslieť, čo z toho sa už stalo ? A čo znamená dvanásť varovaní Hospodina ?
(zdroj:www.pre-slovensko.sk, www.mmax.host.sk, www.parapsych.szm.sk)
Obrázok1.gif
Obrázok1.gif
Dalajlama2.jpg
stiahnuť.jpg
dalajlama2 (1).jpg
Reklamy na stránke nedokázem ovplyvniť...sorry!!!
Flag Counter
Zdroj: okrem vlastných materiálov je zdrojom moja mailová schránka, kde dostávam rôzne materiály od priateľov, ak by sa materiál dotkol niečich ochranných práv- napíšte mi a zjednám nápravu.ďakujem!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one